Feljutást érő harmadik helyen a HVDSZ

Tatabánya városi kispályás labdarúgó bajnokságban kilenc  mérkőzés után hét győzelem - két vereség mellett   39/14-es gólátlaggal csapatunk az igen csak jónak mondható harmadik helyen áll.

Csapatunk az első két mérkőzésen sima győzelmet aratott a BadBoys és a Bagett’s felett 6:0, 6:2-es eredményekkel. Majd következett a SCI elleni rangadó, ahol a „bekkelő” néhol már nem szabályos eszközökkel futballozó ellenfelünk 1:0-ra diadalmaskodott. Kilábalást mi mással lehetne orvosolni mint egy rivális elleni győzelemmel.  Ugyancsak rangadó a Dinox-H  ellen, a szoros első félidőt követően (1:1), ellenfelünket, ha nehezen is, de  sikerült megtőrni, így a mérkőzés lefújása pillanatában 4:1-es eredmény állt a jegyzőkönyvben. Ötödik mérkőzésünket a Jobbik ellen vívtuk, ahol mondhatni vízilabda eredmény született,  12:5-re behúztuk. Ezt követte az első helyezett Porsche Tatabánya elleni rangadó, ahol az utolsó percekben az ellenfél javára megítélt büntető döntött.  Mondhatni kellett ez a „pofon”! Sorban jöttek a  felsőházi rangadók, az eredmény 3/3.  HVDSZ-Kaméleon 2:0;  Delphi-HVDSZ 0:4;  HVDSZ-Lendület 4:1.

Így kilenc forduló után a harmadik helyen állnak a  HVDSZ  Kömény legények, ami az idény végén feljutást érhet!